1 °C Budapest

Több biztonsági őrre lenne szükség a plázákban?

Pénzcentrum
2014. december 9. 09:31

Az ünnepek közeledtével mindig nő a forgalom, és több vagyonőrre van szükség - írja a Népszabadság. A válság óta sok helyen volt elbocsátás, már aligha lehet több embert elküldeni anélkül, hgy a biztonságunk bánja.

A válság, a gazdasági visszaesés kezdete óta a marketing- és reklámköltségek után az őrzés-védelem és a takarítás költségeit kezdték el drasztikusan lefaragni a tulajdonosok. Hétvégéken és ünnepek közeledtével a nagyobb forgalom miatt mindig több vagyonőrre van szükség, mint a hétköznapokon.

A legtöbb bevásárlóközpont már oly mértékben csökkentette a folyamatosan alkalmazott biztonságiak számát, hogy több vagyonőrt aligha lehet kirúgni az ágazatból - állítja a Vagyonvédelmi Munkavállalók Országos Független Szakszervezetének elnöke, Tarsoly Antal.

 

NEKED AJÁNLJUK
HR BLOGGER
legacykft  |  2026.01.21 12:37
Legyünk őszinték. Az ügyfél nem tréningekre szeretne pénzt költeni. Az ügyfél a fejlődés ígéretét vá...
laskainelli  |  2026.01.18 19:19
Van az a reggel, amikor arra ébredsz, hogy már megint vele álmodtál. Pedig már napok, hetek teltek e...
hrdoktor  |  2026.01.14 12:39
Jelentősen megnehezíti a munkába járást, ha az ónos eső síkossá és csúszóssá teszi a járdákat. Ilyen...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. január 31. szombat
Marcella
5. hét
Ajánlatunk
  • Jön a Planet Expo 2026 (x)

    Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.

KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?