A különösen nagy kárt okozó, üzletszerűen, társ-tettesként, bűnszervezet tagjaként elkövetett csalás bűntettével, hivatali visszaéléssel és hivatali vesztegetéssel már korábban meggyanúsított Hunvald Györgyöt tegnap magánokirat-hamisítással is meggyanúsította a Központi Nyomozó Főügyészség - írja a Magyar Hírlap.
A VII. kerületi polgármester február 4-től vidéken bujkált az ügyészség elől, csak február 10-én tartóztatták le, amikor önként jelentkezett a hatóságoknál. Hunvald ez idő alatt feljárt a fővárosba, a polgármesteri hivatalba is benézett, de a lakására már nem ment.
Havi 742 ezret kap Hunvald a börtönben
A polgármester sofőrjének korábbi vallomása is megerősítette, hogy Hunvald és tanácsadója vidékre utaztak és onnan próbálták intézni az ügyeket. A polgármester a vidéki bujkálása során álnéven jelentkezett be egy szállodába, a szobafoglaláshoz szükséges bejelentkező lapon más személy adatait adta meg, ami egyrendbeli magánokirat-hamisítás vétségének felel meg.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Berobbant a grillszezon: mutatjuk, mik lesznek az idei újdonságok
Egzotikus ízek is megjelentek a PENNY kínálatában.


