-5 °C Budapest

Rászállt az adóhatóság a Celeb vagyok, ments ki innen! győztesére

Pénzcentrum
2009. július 23. 10:32

Adótartozás miatt eljárást indítottak a magyar származású Kerry Katona ellen. Az egykor szebb napokat is látott énekesnő és valóságshow győztes 82 ezer font (26 millió forint) adóhátralékot halmozott fel, ezért jogi útra terelte az ügyet a hatóság.

A korábban az Atomic Kitten lányzenekarból megismert 28 éves énekesnő, - aki később megnyerte a Celeb vagyok, ments ki innen! angol változatát is - mára leginkább csak a botrányaival tudja felhívni magára a figyelmet.


Kerry Katona

A hírek szerint nem ez az első alkalom, hogy meggyűlt a baja az adóhatósággal, ezúttal 82 ezer font (26 millió forint) hátralékot állapítottak meg nála. Körülbelül egyhónapos herce-hurca kezdődött, mivel az énekesnő nem értett egyet az adóhátralék kiszámítási módszerével.

Az utóbbi időben a zűrös ügyei mellett szerepelt néhány reklámfilmben és az egyik világszerte ismert zenecsatornától is felkérést kapott, melyek hozzájárultak ahhoz, hogy anyagilag egyenesbe jöjjön.

Kerry a fizetési felszólításban szereplő határidőre befizette minden elmaradását, így a bíróság szerint is már csak formalitás az eljárás megszüntetése.

HR BLOGGER
laskainelli  |  2026.01.18 19:19
Van az a reggel, amikor arra ébredsz, hogy már megint vele álmodtál. Pedig már napok, hetek teltek e...
hrdoktor  |  2026.01.14 12:39
Jelentősen megnehezíti a munkába járást, ha az ónos eső síkossá és csúszóssá teszi a járdákat. Ilyen...
legacykft  |  2026.01.12 12:13
A coachingról gyakran úgy beszélünk, mint egy szakmáról. Egy szerepről, egy eszköztárról, módszertan...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
NAPTÁR
Tovább
2026. január 20. kedd
Fábián, Sebestyén
4. hét
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Green Transition & ESG 2026
Bemutatjuk a legjobb, a nettó zéró kibocsátást elősegítő fenntarthatósági megoldásokat
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Digital Compliance 2026
Adat és MI: minden napra egy változás?
EZT OLVASTAD MÁR?