A munkahelyi megfigyelő rendszerek humánus bevezetésében nincs nagy tapasztalatuk a hazai cégeknek, a legtöbben csak elrettentésként használják, ahelyett hogy munkaszervezési kérdésekre keresnék meg a válaszokat vele (ki mennyire leterhelt, miben kellene továbbfejleszteni stb.). Pedig megfelelő hozzáállással, a dolgozók is könnyebben elfogadnák a folyamatos ellenőrzést - véli Spiller László, a Kelly Services IT tanácsadója.A cikk folytatása a HR Portal-on olvasható.
A Brancs a hazai piacon egyedi koncepciójával és célközönségével gyakorlatilag indulása óta aktív résztvevője a startup világnak.
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
-
Menedzserek a társadalomért - Fókuszban a Jövő! konferencia (x)
MENEDZSERSZÖVETSÉG - HATÉKONY VÁLLALATVEZETÉS a sikeres jövőért!
- Csökken sok magyar nagyváros lakossága, Budapesté is – adatok
- Karácsony Gergely bejelentést tett a jövőjéről
- "Inspiráló vita alakult ki" - Petőfi Zenei Tanácsot hívtak életre
- Amerikai harci helikoptereket kap Szlovákia az Ukrajnának adott MiG-ekért cserébe
- Labdarúgás - Hiába tisztult a kép a nagy-magyarországos molinók ügyében
- Volánbuszon bliccelni? Drágább mulatság lesz a "mulasztás"
Fenntartható élelmiszergyártás – Ez a jövő befektetése?
MISKOLC - Pörgessük fel együtt a hazai KKV szektort!
DEBRECEN - Pörgessük fel együtt a hazai KKV szektort!


