Fél éven át ugyanazokat a már visszaváltott palackokat vitte újra az automatához egy kecskeméti áruházi dolgozó.
Őrizetbe vették a rendőrök azt a miskolci férfit, aki 2008 óta követelt pénzt egy helyi férfitól.
Zsarolás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság az 53 éves H. István és 40 éves élettársával szemben - írja a Police.hu. A megalapozott gyanú szerint H. István még 2008-ban adott kölcsön csaknem 1 millió forintot egy helyi férfinek.
A sértett rövid idő alatt visszafizette a kölcsönt, ám a hitelező ekkor közölte vele, hogy a visszafizetett összeg csupán a kamatokat fedezi, a tőketartozás még mindig fennáll. Ezt később a sértett már nem tudta időben törleszteni, így a gyanúsított további kamatokkal növelte a tartozást, valamint súlyosan fenyegette a sértettet.
H. Istvánt a terrorelhárítók fogták el Miskolcon január 17-én. A gyanúsított tagadta, hogy elkövette volna a fenti bűncselekményeket.
Pénzeső hullhat a magyarokra, ha bevezetik az eurót: ez az a befektetés, ami hamarosan aranyat érhet
A korábbi slágertermék, az inflációkövető Prémium Magyar Állampapír (PMÁP) a pénzromlás drasztikus lassulásával elvesztette versenyképességét.
-
Jelentős átrendeződés a lakossági megtakarításoknál: egyre nyitottabbak a magyarok a részvényekre
Az MBH Befektetési Bank vezérigazgató-helyettese szerint nő a kockázatvállalási hajlandóság.
-
Új női-férfi ügyvezető párossal és történelmi beruházással erősít a Rossmann Magyarország (x)
2026. július 1-től Szimeiszter Éva és Váradi István közösen vezetik a Rossmann Magyarországot.
-
A folyamatosan fejlődő Audax megújítja vállalati arculatát (x)
Több mint energia – intelligens menedzsment, hogy ügyfeleik arra fókuszálhassanak, ami igazán számít
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








