Egy százalékkal alacsonyabb kamattal és hitelbírálati díj nélkül kínálja mikrovállalati hiteleit az Erste Bank Hungary Nyrt. április 1. és június 30. között. Az akció a bank több mikrovállalati hiteltermékét érinti, legyen szó akár működési, akár fejlesztési hitelekről.
Tenke Gábor, az Erste Bank mikrovállalati igazgatója elmondta: a pénzügyi válság által talán leginkább sújtott mikrovállalatok körében soha nem volt olyan nagy az igény kedvező forrásokra, mint most, a válságból való kilábaláskor, az újraépítkezés időszakában. Az Erste Bank mikrovállalati hitelkonstrukcióinak kamatakciója most új lendületet adhat a vállalkozásoknak, legyen szó akár egy új, kihagyhatatlan ajánlatról, fejlesztésről, felújításról vagy akár a napi likviditás biztosításáról.
A kamatakció ideje alatt a bank a hitelkérelem befogadásakor érvényes éves kamatból 1 százalékpont kamatkedvezményt ad az éven belüli hitel-, illetve kölcsönügyleteknél a teljes futamidőre, éven túli hitel-, illetve kölcsönügyleteknél az ügylet futamidejének első évére, és nem számít fel hitelbírálati díjat.
Az akció a 2010. április 1. és 2010. június 30. között befogadott mikrovállalati hitelek igénylése esetén érvényes, kivéve a Széchenyi kártya hitelt, az Új Magyarország Hitelprogram keretében értékesített hiteleket, a lombard hiteleket és a bankgaranciákat. A kamat- és hitelbírálati díj kedvezményt az Erste Bank a 200 millió forint alatti nettó árbevételű vállalkozások, gazdasági társaságok, valamint egyéni vállalkozások részére nyújtja.
Emberemlékezet óta nem történt ilyen a magyar pénzzel: napokon belül bűvös határt léphet át a forint
A piacok egy hitelesebb gazdaságpolitikát, hosszú távon pedig az euró bevezetését árazzák.
-
Európa legnagyobb outdoor és katonai áruháza érkezik Magyarországra (x)
A MILITARY online áruház tovább erősíti európai jelenlétét, és elindította a MILITARY.EU/HU weboldal új, magyar vásárlók számára létrehozott online boltját.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








