Jelentősen eltértek a fogyasztói árszintek az Európai Unión belül 2025-ben. Magyarország viszont továbbra is nagyon olcsó.
22 újabb fertőzöttet azonosítottak, két idős beteg hunyt el - áll a vasárnapi jelentésben. Kiderült még az is, hogy Magyarországon 3695-en gyógyultak ki a betegségből.
22 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 5155 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt két idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 613 fő, 3695-en pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 847 fő.
Az aktív fertőzöttek 36%-a, az elhunytak 60%-a, a gyógyultak 43%-a budapesti. 59 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 7-en vannak lélegeztetőgépen.
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
Erről ne maradj le!
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 22. 05:32

Pénzcentrum | 2026. június 21. 22:05

Agrárszektor | 2026. június 22. 05:00




