3 °C Budapest

Ki nem találod, mit kért a 103 éves üknagymama, miután kigyógyult a COVID-19-ből

2020. május 30. 15:12

Jenna Stejna egy brit idősotthon lakója, és sajnos, mint sok más lakótársa, ő is koronavírussal fertőződött. De szerencsére az idős asszony kigyógyult a kórból, sőt, nagyon is meglepő, mi volt az első kívánsága a betegsége után.

Jenna Stejna egy brit idősotthon lakója, és sajnos, mint sok más lakótársa, ő is koronavírussal fertőződött. A 103 éves nő persze nem omlott össze, és bár két hétig saját bevallása szerint elég rosszul volt,

azért voltam én már ennél rosszabbul is

- mondta az idős asszony, aki mikor végre legyűrte a betegséget, és negatív lett a tesztje is, csak egyetlen dolgot kért: egy jó hideg sört, hogy lazíthasson végre. És hát kapott is egy üveggel. Erről pedig természetesen videó is készült:

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. január 28. szerda
Károly, Karola
5. hét
Ajánlatunk
  • Jön a Planet Expo 2026 (x)

    Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.

KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Green Transition & ESG 2026
Bemutatjuk a legjobb, a nettó zéró kibocsátást elősegítő fenntarthatósági megoldásokat
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Digital Compliance 2026
Adat és MI: minden napra egy változás?
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. január 28. 10:33