Térképen a koronavírus: ezekben a magyar megyékben a legsúlyosabb a járvány

2020. április 4. 08:08

Mint arról nemrég beszámoltunk, újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 678 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 6 krónikus beteg, közülük öten 77 év felettiek. 58 főre emelkedett a gyógyultak száma is. A kormányzti tájékoztatási oldalon publikált térképről pedig az is kiderült, hogy Budapestet és Pest megyét leszámítva "még" minden megyében 50 fő alattvan a regisztrált fertőzöttek száma.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 27. szombat
László
26. hét
Június 27.
Polgárőr nap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. június 27. 19:31