27 °C Budapest

Újabb magyarországi koronavírusos gyógyult meg: elhagyhatta a karantént

2020. március 16. 23:07

Meggyógyult a második olyan magyarországi beteg, akit az új koronavírus okozta fertőzés miatt ápoltak - közölték a koronavirus.gov.hu kormányzati oldalon hétfőn késő este.

A portál azt írta, hogy egy iráni állampolgár hagyhatta el a kórházat. Az első magyarországi gyógyult koronavírus-fertőzöttet múlt csütörtökön jelentették be, ő is iráni volt.

Jelenleg Magyarországon 39 az igazoltan az új koronavírussal fertőzöttek száma; 2-en már meggyógyultak; 1 ember elhunyt. Karanténban 137-en vannak, míg az akkreditált laboratóriumban vizsgált minták száma 1470 - olvasható a koronavirus.gov.hu oldalon.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 28. vasárnap
Levente, Irén
26. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. június 27. 19:31