32 °C Budapest

Tovább halmozódnak a földrengés okozta károk

Pénzcentrum
2007. január 5. 13:38

A december 31-i földrengést követően az Allianz Hungáriánál eddig több mint 573 kárbejelentést regisztráltak, a becsült kárráfordítás 132 millió forint felett van.

Megállni látszik az év végi földrengés nyomán beérkező kárbejelentések száma az Allianz Hungáriánál. Budapestről 239, Pécelről 122, Gyömrőről 69 db bejelentés érkezett ma reggelig. De érkeztek híradások a rengés okozta károkról Csobánkáról, Hatvanból, Vácról, Budajenőről is.

A földrengés leginkább a falakban és a tetőkben tett kárt, vakolat hullott, falak repedtek, néhol a cserepeket rázta le a földmozgás.

A biztosító kárszakértői folyamatosan mérik fel a károkat, több helyen a szakértők átcsoportosítására is szükség volt.

Az adatok feldolgozása ugyancsak folyamatos, így az Allianz Hungária a lehető leggyorsabban megtéríti a károkat.

NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!

Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)

A társaság továbbra is várja a bejelentéseket telefonos ügyfélszolgálatán (06-40-421-421), a www.allianz.hu honlapon vagy személyesen az Allianz Hungária legközelebbi fiókjában.

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. augusztus 29. 22:13
Guttengéber Csaba, az Atmedia ügyvezetője a Media1 érdeklődésére reagált a Manna FM szombati közlemé...
Bankmonitor  |  2026. augusztus 28. 14:16
A Központi Statisztikai Hivatal legfrissebb, 2026. júniusi gyorstájékoztatója szerint a teljes munka...
ChikansPlanet  |  2026. augusztus 28. 08:00
A hűtési lánc a világ élelmiszer-ellátásának egyik legkarbonigényesebb eleme: a világ áramfelhasznál...
KonyhaKontrolling  |  2026. augusztus 28. 07:44
Az utóbbi években a forint elég sokat vesztett az értékéből, így a korábbi általános pozícióm, hogy...
NAPTÁR
Tovább
2026. augusztus 30. vasárnap
Rózsa
35. hét
Augusztus 30.
Az eltűntek világnapja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?