2 °C Budapest

Ezeket a fővárosi utakat újítják fel idén - itt a lista!

2015. március 9. 18:09

Márciustól több fővárosi út és P+R parkoló újul meg, bővül ki hat kerületben. A Fővárosi Önkormányzattal közösen mintegy 4,5 kilométernyi útburkolat javítását kezdik meg.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közleménye szerint átépítik és bővítik az Akadémia park melletti, valamint a Csepelen, a Kossuth Lajos utcai és a HÉV-végállomás mellett lévő P+R parkolót.

Átépítik a Jászberényi út Gitár utcai, Téglavető utcai és Tárna utcai csomópontját, valamint a Pesti út és a Zrínyi út csomópontját, és körforgalommá alakítják a Stromfeld Aurél út-Németvölgyi út-Pagony utca kereszteződést.

Felújítják a Kőrösi Csoma Sándor út, a Hóvirág út, a Goldmark Károly utca, a Határőr utca, a Tóth Lőrinc utca, a Fischer István utca, a Zsálya utca, a Csabagyöngye utca, a Keresztúri út, valamint a Rákoskert sugárút egy-egy szakaszát is.

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 9. hétfő
Abigél, Alex
7. hét
Február 9.
Pizza világnap
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. február 8. 16:06
Agrárszektor  |  2026. február 8. 18:03