A White Lake Kft. közlése szerint a külföldön vizsgált REEVA‑tételek egyike sem jutott el Magyarországra.
A 2025. évi élelmiszerlánc-felügyeleti díj bevallásokat már a Nemzeti Adó- és Vámhivatal felé kell benyújtani - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön.
A Nébih arra is felhívta a figyelmet, hogy a hivatal 2025-től kizárólag a korábbi évekre vonatkozó hatósági feladatokban illetékes. Ennek megfelelően a 2025. évre vonatkozó bevallásokat már kizárólag a NAV felületén lehet benyújtani.
Tényleg a kivonuláson gondolkodik a Tesco? Átvilágítják a magyar üzletágat: minden egy irányba mutat
A vállalat jelenleg összesen 561 üzletet működtet a három érintett országban.
Nagyon vigyázz, milyen megfázás elleni forró italt veszel Magyarországon: durva dolgokra derült fény
Tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat gyanúja miatt indított versenyfelügyeleti eljárást a Gazdasági Versenyhivatal a Simply You Hungary Kft. ellen.
Házi „bake rolls” fillérekből: így készül, egyszerűbb és ár-érték bajnok - bake rolls házilag recept
Az eredmény nemcsak ízletes, hanem jóval kedvezőbb árú is, mint a bolti változat.
-
Mutatjuk, mi a grillszezon sztárja 2026 nyarán: keresik az izgalmas ízeket a magyarok
A tarja mellé zöldség és vegán burger is kerül: átalakulóban a grillszezon.







