Kihúzták az Ötöslottó 33. heti nyerőszámait. Az előző héten nem volt telitalálatos szelvény az ötösön, ezen a héten pedig nettó 176 millió forint járt a telitalálatosért, amit sikeresen el is vitt valaki.
Az Ötöslottó nyerőszámai a 33. játékhéten emelkedő számsorrendben a következők: 13, 19, 26, 53, 73.
A 33. játékhét nyereményei a következők:
5 találatos szelvény 1 darab született, nyereménye 176.310.200 forint.
4 találatos szelvények: 101 darab, a nyereményük: 452.850 forint,
3 találatos szelvények: 6.376 darab, nyereményük: 7.595 forint,
2 találatos szelvények: 130.751 darab, nyereményük: 720 forint.
A Joker szám ezen a héten a 960359 volt.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 15 millió forintot, 20 éves futamidőre, már 6 százalékos THM-el, és havi 106 085 forintos törlesztővel fel lehet venni a Raiffeisen Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a CIB Banknál 6,42% a THM; a K&H Banknál 6,43%; az Erste Banknál 6,67%, a MagNet Banknál pedig 6,8%; míg az UniCredit Banknál 6,9%-os THM-mel kalkulálhatunk. Érdemes még megnézni a Sopron Bank, a Takarékbank, és természetesen a többi magyar hitelintézet konstrukcióját is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
A Jokeren ezen a héten sem volt telitalálat, a jövő hétre halmozódó összeg eléri a 45 millió forintot.
5 találatos szelvények: 3 darab, a nyereményük 1.000.000 forint,
4 találatos szelvények: 34 darab, a nyereményük 100.000 forint,
3 találatos szelvények: 297 darab, a nyereményük 10.000 forint,
2 találatos szelvények: 3.348 darab, a nyereményük 1.000 forint.
A pandémia alatt megugrott a szobanövények, és kertészeti eszközök iránti kereslet, 2020-ban a szobanövények tekintetében 8%-os emelkedést észleltek a piaci szereplők.
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
-
Szakképzett és megbízható mester csak néhány kattintásnyira Öntől! (x)
Otthonfelújítást tervez? Felejtse el a stresszt! Küldjön keresletet és válasszon a több mint 5.000 különböző építőipari vállalkozó közül.
- Nőtt a hazai munkanélküliség
- A Kína elleni háborútól óv a Fülöp-szigetek megválasztott elnöke
- Negyven percig volt az iskolában a texasi lövöldöző, mielőtt a rendőrök rárontottak
- Hatályba lépett az legszigorúbb abortusztörvény az Egyesült Államokban
- Északról kapott gratulációkat Orbán Viktor
- Ferencváros–Győr döntőt játszanak ma – sport a tévében
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


