Simor András, leendő jegybankelnök jelölése után néhány mondatban igyekezett üzenetet küldeni a piac felé. Simor kijelentette, hogy elnöksége alatt is ragaszkodni fog az MNB a középtávú 3%-os inflációs célhoz. Fontosnak tartja a jegybanki függetlenséget, emellett azonban jó viszony kialakítására törekszik a kormánnyal is. Megítélése szerint a magyar gazdaság külső egyensúlyi pozíciója láthatóan javul.
-
Megfizethető, minőségi és friss: ez az ALDI (x)
Az ALDI-ban fontos a vevők elégedettsége, ezért a pénztárcabarát ár, a frissesség és a színvonal garantált!
-
Három és fél évtized fejlődés: így lett megkerülhetetlen szereplő a SPAR (x)
Idén 35 éves a SPAR Magyarország - három és fél évtized alatt a vállalat az ország egyik legnagyobb élelmiszer-kereskedelmi szereplőjévé vált.
-
Itt akadnak el a kisvállalkozások – mi segíthet a továbblépésben? (x)
Sok vállalkozás nem az indulásnál, hanem a növekedés során akad el. A Visa She’s Next program mentorai mondják el, mi áll a háttérben és mi hozhat fordulatot.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








