Hatalmas monoklival és sebhelyes homlokkal jelent meg a nyilvánosság előtt Moszkva főpolgármestere, aki meglehetősen komikus jelenséggé tette magát, amint próbálta megmagyarázni, hogy a látszat csal, valójában sí-balesetet szenvedett.
"Hogy elkerüljek mindenféle pletykát és találgatást, szeretném elmondani, hogy egy lankán történő lesiklás okozott bizonyos változásokat kinézetemben" - mondta Jurij Luzskov a Ria Novosti hírügynökségnek.
A főpolgármesteri tisztséget 1992 óta betöltő Luzskov meglehetősen népszerű az orosz fővárosiak körében, az egykor szürke nagyváros ugyanis az ő irányítása alatt változott nyüzsgő metropolisszá. Luzskovot elég sokszor megtalálja a média, mivel Oroszország leggazdagabb nőjét, Jelena Baturinát vette feleségül.
Legutóbb nagy port kavart a hír, miszerint Luzskov sógora lehet a BTC (Bulgarian Telecommunications Company) új tulajdonosa, meg nem erősített hírek szerint ugyanis cége tette a legkedvezőbb ajánlatot az izlandi milliárdos, többségi pakettjére.
-
Nem az AI veszi el a munkánkat (x)
Viszont az fogja eldönteni, ki marad talpon
-
Három és fél évtized fejlődés: így lett megkerülhetetlen szereplő a SPAR (x)
Idén 35 éves a SPAR Magyarország - három és fél évtized alatt a vállalat az ország egyik legnagyobb élelmiszer-kereskedelmi szereplőjévé vált.
-
Itt akadnak el a kisvállalkozások – mi segíthet a továbblépésben? (x)
Sok vállalkozás nem az indulásnál, hanem a növekedés során akad el. A Visa She’s Next program mentorai mondják el, mi áll a háttérben és mi hozhat fordulatot.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








