A Pénzcentrum 2026. március 19.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, a skandináv lottó nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Csapadékban gazdag idő várható és nyakunkon vannak a mínuszok is.
Vasárnap felhős idő várható, a sok felhőből pedig csapadék is érkezik, hajnalban még fagyhat, reggeltől már országszerte erősen felhős vagy borult lesz az ég. Szorványosan esőzések várhatók. A legmagasabb nappali hőmérséklet 8 és 14 fok között valószínű, napsütés csak északon, északnyugaton fordulhat elő. Fronthatással nem kell számolni, azonban fejfájás, dekoncentráltság előfordulhat a túlérzékenyeknél, a borús idő miatt a hőérzet csalóka lehet, érdemes rétegesen öltözködni.
A csapadékban gazdag idő egyeseknél ízületi panaszokat is okozhat, de görcsös panaszok, ingerültség, illetve vérnyomás-ingadozás is kialakulhat. A közlekedőknek jó ha felkészülnek a vasárnap kora reggeli ködre és az abból fakadó rossz látási viszonyokra, majd napközben megzavarhatja őket az eső, a napsütés, majd az újra visszatérő csapadékos iőjárás
A csúszós utak mellett fokozott figyelemmel kell vezetni a már említett figyelemzavarok előfordulása miatt is.
Hétfőn már aligha lesz kedvünk bármerre is indulni, hiszen folytatódik esős, borús időjárás, észak, északnyugat felől egyre nagyobb területen vékonyodik, felszakadozik a felhőzet, többfelé várható eső, zápor. A legmagasabb északi, északnyugati hegycsúcsokon akár havazhat is. Délutántól az ország nagy részében eláll majd az eső, ám helyenként megélénkül az északi, északnyugati szél. A hajnali 0 és 8 fokról 7 és 12 fok közé emelkedik a hőmérséklet - derül ki az OMSZ és az Időkép tudosításaiból.
-
AI vagy Excel? Most megmutatjuk, hol tart a céged a digitális versenyben
Töltsd ki a kérdőívet – csak 5 perc!
-
A fehérjeárak elszálltak, mégis rekordot döntött a BioTechUSA: ezek váltak a vásárlók kedvenc termékeivé
Lévai Bálintot, a cég tulajdonosát kérdeztük.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







