Az előrejelzés szerint Magyarországon pedig a hét közepére már 10 Celsius-fok körüli hőmérsékletek várhatók.
A következő napokban változékony időjárásra számíthatunk Magyarországon - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat jelentéséből.
Az előttünk álló éjszaka délnyugaton gyengén, másutt változóan felhős lesz az ég. Kedden délnyugaton túlnyomóan napos, másutt a nap nagy részében fátyolfelhős idő valószínű, szűrt napsütésre számíthatunk, majd főként északkeleten megvastagszik a felhőzet.
Számottevő csapadék nem várható. A többfelé erős, helyenként még viharos északnyugati szél holnap délutántól mérséklődik, majd kedden délire, délnyugatira fordul, és helyenként megélénkül.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 3, 8 fok között várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 14, 21 fok között alakul.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







