Postecoglou szerint a Tottenham nem tartozik a nagy klubok közé, és a klub működésében alapvető problémák vannak.
Tegnap Törökországnak mentek jobban a szögletek, kiejtette Ausztriát, míg a hollandok Gakpo vezetésével sima győzelemmel jutottak a 8 közé. Mutatjuk, mikor lesznek a további meccsek, kik mérkőznek meg egymással a negyeddöntők, elődöntők során.
A németországi labdarúgó Európa-bajnokság további programja során pénteken negyeddöntőt játszik egymással Spanyolország és Németország Stuttgartban 18.00 időpontban. Este pedig Hamburgban játszik Portugália Franciaország ellen 21.00-kor. Szombaton játsszák az Anglia-Svájc negyeddöntőt Düsseldorfban 18.00-kor és Hollandia mérkőzik Törökországgal még aznap Berlinben 21.00-kor.
Az elődöntők július 9-én és 10-én, kedden és szerdán lesznek. Jövő hét kedden - attól függően, hogy a héten ki győz - Spanyolország vagy Németország jártszik Portugália vagy Franciaország ellen Münchenben 21.00-kor. Szerdán pedig Anglia vagy Svájc játszik Hollandia vagy Törökország ellen Dortmundban, szintén 21.00-kor.
A döntő július 14-én lesz vasárnap Berlinben 21.00-kor.

JÓL JÖNNE 10 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 10 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 210 218 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 9,97%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank (THM 10,22%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
Törökország kiejtette Ausztriát, Hollandia pedig a románokat tegnap
A török labdarúgó-válogatott kisebb meglepetésre, a duplázó Merih Demiral vezérletével 2-1-re legyőzte Ausztria csapatát a németországi Európa-bajnokság kedd esti nyolcaddöntőjében. A lipcsei mérkőzésen - melynek mindhárom találata szöglet után született - a törökök már az első percben vezetéshez jutottak Merih Demiral történelmi találatával: az 57 másodperc után esett gól ugyanis minden idők leggyorsabbja az Eb-k kieséses szakaszában. A török válogatott szombaton a hollandokkal találkozik a negyeddöntőben.
A holland labdarúgó-válogatott magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott a román csapat felett a németországi Európa-bajnokság kedd kora esti nyolcaddöntőjében. A találkozó legjobbja Cody Gakpo, a Liverpool támadója volt, aki egy-egy góllal és gólpasszal segítette az Oranjét.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







