17 °C Budapest
Fényes ezüstszínű fém bilincsek kék felületen, másolatkészítővel.

Lebukott a magyar dílernagyi: 72 éves nő terítette a drogot, itt csaptak le rá a rendőrök

MTI
2025. február 19. 14:31

Drogterjesztés gyanúja miatt fogtak el egy idős nőt Gyöngyösön - közölte a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerdán.

Lázár Levente tájékoztatása szerint a Gyöngyösi Rendőrkapitányság munkatársai kedden délelőtt tartottak kutatást egy helyi lakásban azt követően, hogy tudomásukra jutott: az ott élő 72 éves asszony hónapok óta kábítószert árul.

A rendőrök a helyszínen őrizetbe vették a gyanúsítottat, mivel droggyanús sárga port, növényi törmeléket, valamint a terjesztéshez szükséges mérlegeket találtak a lakásában. Az elsődleges szakértői vélemény alapján a lefoglalt termékek új pszichoaktív anyagnak minősülnek - tette hozzá.

Jelezte: kezdeményezték a nő letartóztatását, aki ellen új pszichoaktív anyaggal visszaélés vétség gyanúja miatt indult eljárás.

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2025. szeptember 13. szombat
Kornél
37. hét
Szeptember 13.
Programozók napja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. szeptember 12. 19:27