Ritka kivételt tett Frei Tamás, és megmutatta különleges, csaknem 300 éves firenzei otthonát az RTL stábjának.
A kormánypártok Dr. Sulyok Tamást, az Alkotmánybíróság elnökét jelölik köztársasági elnöknek Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője bejelentése szerint.
Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője bejelentette, hogy a kormánypártok Dr. Sulyok Tamást, az Alkotmánybíróság elnökét jelölik köztársasági elnöknek a lemondott Novák Katalin helyére.
Mint ismert, az előző államfő azután mondott le, hogy kiderült a legutóbbi pápalátogatás alkalmával kegyelemben részesítette K. Endrét, akit a bíróság azért ítélt jogerősen börtönbüntetésre, mert megpróbált kiskorú áldozatokat rávenni arra, hogy vonják vissza vallomásaikat egy olyan ügyben, ahol egy gyermekotthon vezetője zaklatta őket. Az ügy végül a köztársasági elnök és Varga Judit igazságügyi miniszter lemondásával járt. Majd a múlt hét során Balog Zoltán, a Magyar Református Egyház zsinati elnöke is lemondását jelentette be, mert elismerte, hogy valóban támogatta a Novák Katalin lemondásához vezető kegyelmi javaslatot.
Eldőlni látszik, ez lesz Esterházy Péter egykori otthonával: korábban eladták volna a legendás házat
Az Emőd utcai ingatlant Óbuda önkormányzata vásárolta meg, miután Esterházy fia eladásra hirdette azt.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
Megindult az MBH Bank részvények igénylése (x)
A lakossági befektetőket egyszerű folyamat és árkedvezmény is várja a bank részvényigénylésében.
-
Megéri-e a KKV-nak napelembe fektetnie? (x)
Energiaválság és kiszámíthatatlan költségek
-
Szigetüzem egyszerűen: megbízható Pramac megoldások (x)
A stabil energiaellátás ma már nem luxus, hanem alapfeltétel – legyen szó otthonról, vállalkozásról vagy mezőgazdasági telepről.








