Közeledik az év leghosszabb napja, amikor közel 16 órán át világos lesz. Számos hiedelem kapcsolódik a nyári napforduló napjához.
A kormány nem tárgyalta a bérleti adó bevezetésének lehetőségét, a tegnapi megbeszélésen adócsökkentésről volt szó.
A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) közlemény szerint a kormány nem tárgyalt a lakáskiadás adóztatásáról. Íme a közlemény:A lakáskiadásról szóló állítólagos adóelképzelésekről a sajtóban ma megjelent hírekre reagálva a Nemzetgazdasági Minisztérium leszögezi, hogy a kormány tegnap az adócsökkentés és otthonteremtés költségvetéséről tárgyalt. Semmilyen más, a sajtóban felhozott javaslat nem szerepelt a napirenden, ilyen irányú javaslatot a kabinet nem támogatott.
Ez persze nem zárja ki, hogy a jövőben tárgyalják az ügyet, így lehet, hogy hamarosan ez is napirendre kerülhet.
NEKED AJÁNLJUK
Mégis, mi folyik a pesti agglomerációban? Rengetegen költöznek éppen ide 2026-ban: tudhatnak valamit
Lapunk 2026-ban is megvizsgálta, hogy a szűkebb értelemben vett agglomeráció települései közül melyeken nőtt kiugróan a lakosságszám
FRISS HÍREK
Több friss hír
22:02
NAPTÁR
Tovább
2026. június 3. szerda
Klotild
23. hét
Ajánlatunk
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

Otthon legolvasottabb
1
2
4
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 3. 22:02

Pénzcentrum | 2026. június 3. 20:58

Agrárszektor | 2026. június 3. 20:31




