Számtalan luxusáruház létezik, amelyek csak azért jöttek létre, hogy kiszolgálják a föld legvagyonosabb embereit, és ahogy megtudtuk, nem egy magyar veszi igénybe ezen luxus "concierg-ek" szolgáltatásait (Forrás: ingatlan.net).
A gazdagok sem élnek másképp, mint mi; ugyanúgy kell nekik egy ház, amelybe kellenek bútorok vagy a szórakozásuk elengedhetetlen kellékei, csak épp az ő ágyuk valami miatt nem százezer, hanem egy millió forint, és ők nem bevásárlóközpontokban nézik a legújabb hollywoodi filmeket, hanem a saját házimozijukban.
Számtalan luxusáruház létezik, amelyek csak azért jöttek létre, hogy kiszolgálják a föld legvagyonosabb embereit, ha kell, akkor a nap huszonnégy órájában. Legyen szó bármiről, világkörüli útról, luxus jachtról, drága házról vagy csak egy pazar lakás kiegészítő elemeiről, ők azonnal megszerzik, és házhoz szállítják. És ahogy megtudtuk, nem egy magyar veszi igénybe ezen luxus "concierg-ek" szolgáltatásait.
Aki már kimozdulni is lusta
Nem várt fordulat állt be a gázáraknál: ezt minden magyar családnak tudnia kell a tél kellős közepén
Az orosz fosszilis energiáról való leválás nem okozott tartós áremelkedést az európai energiapiacon.
Mit ünneplünk karácsonykor és szenteste? Ez a karácsony szó jelentése, a karácsonyfa állítás eredete
A karácsonyfa-állítás a 17. századtól német területekről terjedt el.
-
Húsz évre bebiztosították magukat: így juthat fix áron zöldáramhoz ez az ipari óriásvállalat
Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdeztük.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








