Az idei év ingatlanpiaca jóval több eltérést mutat az előző évek tapasztalataihoz képest, ugyanis jóval kevesebb külföldi érkezett hazánkba ingatlanvásárlási szándékkal (Forrás: Central Home).
Ennek oka, hogy a másodlagos hitelválság hatása jóval erősebb volt külföldön, mint azt a szakértői prognózisok jelezték. A külföldi vevők számának csökkenése pedig legszembetűnőbben az eladói magatartást befolyásolta.
A lakás tulajdonosok sokkal rugalmasabbak lettek, és csökkentették az árakat a biztos eladás érdekében. Így 2008 augusztusáig több lakás került értékesítésre, elsődlegesen a Central Home ingatlanpiaci statisztikái szerint.
FRISS HÍREK
Több friss hír
08:27
Erről ne maradj le!
-
Letarolták az európai kiskereskedelmet: már minden második megvásárolt termék ebbe a kategóriába tartozik
A saját márkás termékek népszerűsége töretlen.
NAPTÁR
Tovább
2026. augusztus 4. kedd
Domonkos, Dominika
32. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. augusztus 4. 07:15

Pénzcentrum | 2026. augusztus 4. 06:27

Agrárszektor | 2026. augusztus 4. 08:42




