Felháborodott szülők petíciót indítottak a budafok-tétényi közétkeztetési szolgáltató szerződésének felbontásáért.
Férőhelyek tízezrei maradtak üresen a szakgimnáziumokban - írja a Magyar Nemzet.
Hiába remélt a kormányzat több diákot a szakképzésben, idén is férőhelyek tízezrei maradtak üresen a szakgimnáziumokban, míg az elit iskolák szinte teljesen megteltek - írja a csütörtöki Magyar Nemzet.
Bár demográfiai okok miatt folyamatosan csökken a gyermeklétszám, mindhárom gimnáziumtípusban több tanuló fogja megkezdeni tanulmányait idén ősszel, mint tavaly.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2026. június 2. kedd
Kármen, Anita
23. hét
Ajánlatunk
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

Oktatás legolvasottabb
3
4
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 2. 11:53

Pénzcentrum | 2026. június 2. 11:33

Agrárszektor | 2026. június 2. 11:36




