Csupán egyszeri kompenzációt kaphatnak a nyugdíjasok

2013. január 10. 08:31

Amennyiben a gazdaság állapota ezt lehetővé teszi - egyszeri kompenzációt kaphatnak év végén a nyugdíjasok - értesült a Magyar Nemzet.

A napilap csütörtöki számában a kormány terveit ismerő forrás hangsúlyozta, hogy a kabinet a nyugdíjak reálértékének megőrzésére tett ígéretet, s ezt meg is tartotta, de az is elképzelhető, hogy ennél többre is futja majd. A Magyar Nemzet munkatársának felvetésére azonban határozottan cáfolta, hogy ezzel a 13. havi nyugdíj rendszerét állítanák vissza.

Az Index szerdán azt írta, hogy a 13. havi nyugdíj bevezetését fontolgatja a kormány, a tervezet előkészítésére, a szükséges háttérszámítások elkészítésére pedig már fel is kérték a Magyar Államkincstárat - idézi a Magyar Nemzet.

 

PC BLOGGER & PODCASTER
iO Charts  |  2025. június 11. 11:02
Kezdeném egy felütéssel: az olajtermeléshez kapcsolódó vállalatok hatalmas bajban voltak 2020-ban a...
Holdblog  |  2025. június 11. 09:36
A legnagyobb előrejelzési piac egyre növekvő szegmensét alkotják azok, akik közepesen szofisztikált...
MEDIA1  |  2025. június 10. 18:49
Kovács András, az Origótól való távozásakor megfenyegette a baloldaliakat, hogy még hallunk róla. Té...
Kiszámoló  |  2025. június 10. 09:33
Találtam egy érdekes ábrát, hogy mennyibe kerül egy fogvatartott évente az Egyesült Államokban. Éves...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. június 11. szerda
Barnabás
24. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. június 11. 20:29