6 °C Budapest

Kokainfogás az ukrán határon: őrizetben az elkövetők!

Pénzcentrum
2009. január 26. 15:00

A két ukrán állampolgárságú elkövető a beregsurányi határátkelőhelyen próbált kilépni egy szintén ukrán rendszámú személygépkocsival.

A Vám- és Pénzügyőrség munkatársai ellenőrizték a gépjárművet, a kábítószer-kereső kutya jelzése kábítószer jelenlétére utalt. A tételes vizsgálat során a pénzügyőrök az ablaktörlő alatti üregben fekete szalagba csomagolva 400 gramm kábítószergyanús anyagot találtak. A fehér port rejtő csomag az előzetes szakvélemény szerint kokaint tartalmaz, értéke pedig a becslések szerint eléri az 5 millió forintot.

Forrás: vpop.hu

A Vám- és Pénzügyőrség a kábítószert lefoglalta, a gépkocsi vezetőjét őrizetbe vette, és visszaélés kábítószerrel bűncselekmény elkövetésének magalapozott gyanúja miatt eljárást indított ellene.

HR BLOGGER
hrdoktor  |  2025.12.10 11:10
A leggyakoribb fertőző betegségek egyike az influenza, amellyel kapcsolatban számos tévhit kering a...
legacykft  |  2025.11.25 17:46
Vajon miért érezzük azt olyan gyakran, hogy két külön világ között próbálunk lavírozni? Hogy a munka...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
laskainelli  |  2025.11.13 08:15
Sokan élik meg azt a frusztráló érzést, hogy a párkapcsolatuk mintha egyhelyben toporogna. Nincs nag...
vezetoi-coaching  |  2025.11.06 13:37
Guys, plagizáltam… már ez is baj, de pláne, hogy nem is tudom, hogy történt… Oltári gáz. Ezt a damag...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 10. szerda
Judit
50. hét
December 10.
Az emberi jogok napja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2025. december 10. 10:55