Nem valószínű, hogy a kormány újabb mentőcsomagot fog készíteni azoknak a hiteleseknek, akik kimaradnak a kedvezményes végtörlesztés lehetőségéből - mondta Varga Mihály a hvg.hu kérdésére válaszolva a pécsi Közgazdász Vándorgyűlésen. Az eva és az ekho megszüntetését csak olyan lehetőségként vetette fel korábban, amit az összes többivel együtt meg kell vizsgálni.
Pedig Orbán Viktor szóvivője két hete azt mondta, Matolcsy György feladatul kapta, hogy - a megosztott tehervállalás elvének figyelembevételével - dolgozzon ki egy javaslatot azok esetére is, akik a rögzítettnél rosszabb árfolyamon vettek fel devizahitelt - írja a HVG.

Nagy a bizonytalanság az Otthon Start program kapcsán: vajon ki és mennyiért vehet majd vele lakást?
A végleges részletszabályok egyelőre nem ismertek, de a döntés mindenképpen élénkítheti az újlakás-piacot.
FRISS HÍREK
Több friss hír
PC BLOGGER & PODCASTER
Portfolio Checklist
2025. szeptember 18. 16:57
Media1
2025. augusztus 26. 16:34
MEDIA1 | 2025. szeptember 18. 15:38
Egyre szélsőségesebben sajtószabadság-ellenes húzásokkal támadja médiaipari témákkal foglalkozó lapu...
Bankmonitor | 2025. szeptember 18. 15:26
A kormány bejelentése alapján két hét alatt 10 ezer Otthon Start igénylést nyújtottak be a bankokhoz...
Holdblog | 2025. szeptember 18. 11:52
Csak egy kicsit.* Idén (kis túlzással) a világ összes fejlődő piaci devizája erősödött, mert a dollá...

MNB Intézet | 2025. szeptember 17. 14:45
Popular opinion says that inflation is much higher than official figures. Some say the numbers are f...
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK

2025. szeptember 18.
2025. szeptember 17.
2025. szeptember 18.
2025. szeptember 18.
Erről ne maradj le!
-
Most kiderül, hogy mennyire AI-ready a hazai kkv szektor – Töltsd ki a kérdőívet!
A kérdőív kitöltése 5 perc.
-
Készpénz helyett digitális: így fizet ma Magyarország - videó
2024-ben az elektronikus tranzakciók száma pedig meghaladta a 2,5 milliárdot.
NAPTÁR
Tovább
2025. szeptember 19. péntek
Vilhelmina
38. hét
Ajánlatunk
-
Új befektetési lehetőségek a műtárgypiacon (x)
Szeptember 12-22. között a BÁV ART Bécsi utcai galériájának története új fejezethez érkezik: elstartol az I. Bécsi utcai kamara aukció.
Hitel legolvasottabb
2
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2025. szeptember 18. 20:53

Pénzcentrum | 2025. szeptember 18. 19:27

Agrárszektor | 2025. szeptember 18. 20:31