Minden valószínűséggel a világ egyik legfiatalabb "rablóját", egy 7 éves fiút kaptak el Németországban, aki a nagymamája bankkártyáját használta egy ATM-nél, azzal vett ki pénzt.
A pénzhiány azonban még nem szúrt szemet a nagymamának, a kisfiú azért bukott le a német aachen városában, mert a helyi boltban barátja minden édességet megvásárolt. A csavar azonban nem jött be, ugyanis a "tettes" barátjának szülei gyanút fogtak.
A rendőrségi szóvivő szerint a fiú alig érte el az ATM-en a billentyűket. Azt, hogy hogyan kell pénz felvenni, minden valószínűség szerint a nagymamától leste el, s a rendőr szerint egyáltalán nem is volt tisztában azzal, hogy valami rosszat tesz.
Durva drágulás jöhet a hiteleknél: keményen ráfázhat minden magyar, ha ezt meglépik a végrehajtókkal
Az interjúban szó esik a végrehajtási költségek összetételéről, a munkabérből történő levonások szabályairól.
-
Sörkülönlegességek és fesztiválhangulat: tizedszer jön a Belvárosi Sörfesztivál (x)
Ha szerinted a nyár legjobb programjai már véget értek, érdemes még egyszer benézned Budapest belvárosába. 2026. szeptember 1. és 6. között tizedik alkalommal rendezik meg a Belvárosi Sörfesztivált.







