1 °C Budapest
100 usa dollar $ bank note standing on top of a pile of hungarian 20000 forint HUF Ft bank notes background. Currency devaluation illustration

Mélyrepülésben a forint: soha nem került még ennyibe egy dollár

2022. július 12. 10:22

Ma reggel, negyed 10-kor már 412 forintba került egy dollár a nemzetközi devizakereskedelemben, ami újabb rekordnak számít. Egy euró szintén 412 forintba került.

Kedden reggel még úgy tűnt, hogy erősödni fog a forint a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben a tegnap esti árfolyamokhoz képest, de a forint újra gyengülni kezdett, és újabb negatív rekordot döntött: 412 forintba is került egy dollár.

Egy héttel ezelőtt még a 416 forintos euró volt a középpontban, amit egy pillanatra úgy tűnik sikerült megállítani. Ez viszont nem tartott sokáig, hiszen a dollár mellett egy euró is 412 forintba került.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2025. december 15. 18:55
Az ellenzéki politikus Facebookon reagált arra a hírre, hogy a kormányközeli 4iG jogi lépésekkel fen...
Bankmonitor  |  2025. december 15. 15:41
A magyar dolgozók átlagosan 41-42 éves korban döntenek úgy, hogy végre komolyan veszik a nyugdíj-meg...
Holdblog  |  2025. december 15. 10:22
A HOLD Minutes e heti részében Maróti Ádám portfóliókezelő beszél: A YouTube-on vagy a HOLD Facebook...
Kasza Elliott-tal  |  2025. december 14. 06:00
December ötödikén kijött Justin Law listája az osztalékfizető részvényekről, sorba is rendeztem őket...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 15. hétfő
Valér
51. hét
December 15.
A tea világnapja
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?