A társadalombiztosítási kifizetőhelyek számára válik elérhetővé egy új elektronikus felület.
Az elmúlt 24 órában 162-en haltak bele a koronavírus-fertőzésbe Magyarországon. Az elhunytak többsége idős volt, a listán szerepel egy 24 éves áldozat is. A férfi alapbetegségeként gyermekkori autizmust, illetve "mentális retardációt" tüntettek fel.
A kormányzati tájékoztató honlap adatai szerint az elmúlt 24 órában 162-en haltak bele a koronavírus-fertőzésbe Magyarországon. Az adatokból kiderül az is, hogy bár az elhunytak többsége idős volt, a listán szerepel egy 24 éves áldozat is. A férfi alapbetegségeként gyermekkori autizmust, illetve "mentális retardációt" tüntettek fel.
Elhunyt egy 39 éves nő is, akinél epilepszia és mentális retardáció szerepelt egyéb betegségként.
-
Karácsonyi bevásárlás: miért éri meg a Lidl mellett dönteni az ünnepek előtt?
Az ünnepi készülődés mindenkitől sok energiát és alapos tervezést igényel, ezért a Lidl célja, hogy az idei karácsonyi bevásárlást a vásárlók egyszerűen és egy helyen intézhessék.
-
Közeledik a síszezon, féláron is elérhető a Gránit Bank Platinum kártya: 50 milliós, síelésre is érvényes utasbiztosítás jár hozzá
Európa sípályáin nagyjából minden tizedik síelő szenved kisebb-nagyobb balesetet egy-egy szezonban.
-
Ez a cég ott lát lehetőséget, ahonnan más menekül: bevásárolták magukat egy borsodi zsákfalu baromfifeldolgozójába
A Pi-Pi Kft. a Demján Sándor Tőkeprogram segítségével korszerűsíti az üzemet.
-
Elektromos 4x4 városban, országúton, terepen: hol jön ki az előnye?
Mit is nyújt a négykerék-hajtás a mindennapokban az autósok számára?
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








