Lemaradnak a magyarok a legjobb befektetésekről, miközben a fiatalok pénzügyi tudatosságán is lenne mit javítani.
Súlyos világgazdasági következményei lesznek a koronavírus-járványnak a német iparszövetség, a BDI igazgatója szerint.
- jelentette ki Joachim Lang, a Bundesverband der Deutschen Industrie (BDI) igazgatója a Welt am Sonntag lapnak adott interjúban. Elmondta, hogy a BDI szakértői a gazdasági aktivitás legfeljebb hat hétig tartó szüneteltetését feltételezve jutottak erre a következtetésre. A GDP hat százalékos csökkenése megfelel a német gazdaságban a pénzügyi válság után 2009-ben bekövetkezett teljesítménycsökkenésnek.
Lang szerint sem az Egyesült Államokban, sem Európában nem lehet már elkerülni a súlyos recessziót. A BDI számításai szerint az euróövezetben három-öt százalékos GDP-csökkenésre kell számítani, az Egyesült Államokban pedig kettő-négy százalékosra. Kínában két százalék alattira csökkenhet a GDP-növekedés mértéke.
Leszázalékolás feltételei, menete, összege 2026-ban: ezekre a betegségekre jár a rokkantsági ellátás
2026-os útmutató a leszázalékolásról: a feltételektől a kérelem benyújtásán át az ellátás összegéig minden fontos tudnivaló egy helyen.
-
Európa legnagyobb outdoor és katonai áruháza érkezik Magyarországra (x)
A MILITARY online áruház tovább erősíti európai jelenlétét, és elindította a MILITARY.EU/HU weboldal új, magyar vásárlók számára létrehozott online boltját.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








