Egy váratlan egészségügyi probléma vagy járattörlés könnyen megkeserítheti az utazást, így nem mindegy, milyen biztosítást választunk.
Csaknem 500 embert helyeztek karanténba egy bajor farmon, ahol magyar vendégmunkások is elkapták a koronavírust.
Közel 500 embert kellett karanténba helyezni egy bajorországi farmon, ahol péntek óta 174 vendégmunkásnak lett pozitív a tesztje. A legtöbben Magyarországról, Romániából, Bulgáriából és Ukrajnából származó vendégmunkás - írja a Guardian híre alapján a 444. Mint kiderült, egy embert kórházba kellett szállítani.
Emellett karanténban vannak azok is, akiknek negatív lett a tesztjük.
A hatóság szerint a farmon nem alkalmazták következetesen a higiéniai előírásokat, a bajor egészségügyi miniszter pedig azt mondta, nagyon komolyan veszik a helyzetet, és mindenkit igyekeznek lekövetni, aki kapcsolatba léphetett a munkásokkal. Tömeges tesztelésbe kezdenek a környékbeli gazdaságokban is.
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







