Lopott, törött, sérült mobil: van megoldás!

2010. augusztus 14. 15:02

Lopás, rongálás és véletlenszerű károsodás esetén is segíthet a magyar piacra bevezetésre kerülő készülékbiztosítás szolgáltatás.

A mobiltelefon ma már nélkülözhetetlen, és az okostelefonok iránti növekvő igénynek köszönhetően egyre többen választanak értékesebb készüléket. Tekintettel arra, hogy a mobilunk állandóan velünk van, sokféle veszélynek is ki van téve.

Az újonnan vásárolt készülék elvesztése vagy súlyos sérülése esetén az akár néhány hónapja vásárolt készüléket pótolni kell, ami váratlan kiadást jelenthet. Ilyen helyzetekben komoly segítség a T-Mobile és az ACE European Group közös, T-Mobile előfizetők számára elérhető készülékbiztosítása, amely az újonnan vásárolt mobiltelefonokra igényelhető.

A hazai mobilpiacon egyedülálló új szolgáltatás keretében két különböző, kedvező havi díjú csomag közül lehet választani. A kisebb, 490 Ft-os havi díjjal elérhető csomag véletlenszerű károsodások, pl. elemi kár, leejtés, törés, vízbeejtés és harmadik személy általi rongálás esetén nyújt biztonságot. A nagyobb, havi 790 Ft-ért igénybe vehető csomag ezen felül lopás, így többek között rablás és betöréses lopás esetén is megoldást nyújthat a szerződésben foglalt feltételekkel.

PC BLOGGER & PODCASTER
Bankmonitor  |  2026. június 30. 17:29
Azt hiszed, neked nem jár állami támogatás? Ha bejelentett állásod van, nagy eséllyel te is megkapha...
Holdblog  |  2026. június 30. 09:45
Csányi Vilmos Széchenyi-díjas magyar biológus, biokémikus, etológus és Szabó László, a HOLD alapítój...
MEDIA1  |  2026. június 29. 20:04
A 26. ARC közérzeti pályázatra 2026. július 28-án délig lehet jelentkezni. Magyarország egyik legism...
Buxelliott  |  2026. június 29. 06:33
Az ellenállásról lefordult az árfolyam, kialakult a várt rejtett divergencia, majd esésbe fordult az...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. június 30. kedd
Pál
27. hét
Június 30.
Aszteroida világnap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?