Minden bizonnyal legkorábban csak a nyár végén élvezhetik az európaiak a csökkentett barangolási díj előnyeit - írja a Népszabadság.
A tagállamok és az Európai Parlament közötti nézeteltérések olyan nagyok, hogy el kell halasztani a május 10-re tervezett strasbourgi szavazást.
A vita lényegét egy szorzó adja, amely a végén kiadja a nettó kiskereskedelmi árat. A tagállamok - amelyeknek szintén jóvá kell hagyniuk a csökkentést, de júniusban erre már nem lesz idejük - ezt a kezdeményezett hívások esetén 60, míg a fogadottaknál 30 eurócentben rögzítenék. Az EP-ben viszont a fogyasztóvédelmi szempontok hangsúlyosabban jelentkeznek; a parlament nevében tárgyaló Rübig 40, illetve tizenöt eurócentes felső határt akar. Tartja magát egyelőre az az elképzelés, hogy a csökkentett díj minden előfizetőre automatikusan vonatkozzon.
-
Rugalmas díjazás, vállalkozásra szabott megoldások – az Ultrával új szintre emeli a céges bankolást az OTP Bank (x)
OTP Bank vállalkozói számlacsomagok: minden fejlődési szakaszban olyan megoldást kínál, amely az adott cégmérethez, forgalomhoz és igényekhez igazodik.
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








