Február 27-én, hétfőn, 16 órától Gyurcsány Ferenc miniszterelnök válaszol az olvasók kérdéseire a Kormányzati Portál és a Miniszterelnök.hu közös fogadóóráján. A kormányfő elsősorban a 100 lépés programmal kapcsolatban várja az olvasók kérdéseit, véleményét.
A fogadóóra 17 óráig tart, a fórumban akkreditációval vagy ügyfélkapu-regisztrációval rendelkező olvasóink tehetik fel kérdéseiket a miniszterelnöknek. Azokat a kérdéseket, amelyekre az idő hiánya miatt nem születik válasz, Gyurcsány Ferenc utólag válaszolja meg a fórumban.
Gigateszten 37 márka fej- és fülhallgatói: ezek most a legjobb vételek, ha minőségit akarsz magadnak
37 márka 124 fej- és fülhallgatóját – 91 fülhallgató, 33 fejhallgató – vizsgálta a Tudatos Vásárlók Egyesülete.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








