Budapest XVIII. kerületében kilenc új trafiboxot telepít az önkormányzat, Újpesten három csomópontban építik ki a rendszert.
A Pénzcentrum.hu napról-napra közzéteszi kora reggel, hol és mikor kell a fővárosban traffipaxos sebességmérésre számítani.
Összeállításunk ezentúl címlapunkon, állandó felületen jelenik meg (lsd. pirossal kiemelt rész):

A legfrissebb mérési pontok és idők megtekintéséhez ennek megfelelően kattints reggelenként a Pénzcentrum.hu címlapjára, mely az alábbi linken érhető el:
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 184 778 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,78%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,89%, míg a MagNet Banknál 7,02%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)







