2 °C Budapest
férfi kezében egy barna fából készült denevér szürke fal mellett a nyári utcán

Maffiamegtorlás Ferencvárosban: baseball ütővel vertek szét egy autót fényes nappal, kivonult a rendőrség

2025. július 14. 15:14

Vasárnap este a IX. kerületi Balázs Béla utcában ismeretlen elkövetők brutálisan szétvertek egy parkoló Renault személygépkocsit. A rendőrség már helyszínelt az ügyben.

Vasárnap este 10 óra körül egy autó állt meg a ferencvárosi Balázs Béla utcában, amelyből baseballsapkás férfiak szálltak ki. Az elkövetők dorongokkal támadtak egy ott parkoló Renault személygépkocsira, amelynek minden ablakát betörték, emellett megrongálták a motorháztetőt, a csomagtartót, valamint az irányjelzőket és a lámpákat is.

A szemtanúk beszámolói alapján a leszámolásszerű akció mindössze egy-két percig tartott, majd az elkövetők visszaültek járművükbe és nagy sebességgel elhajtottak a helyszínről. A környező házak lakói a jelentős zajra lettek figyelmesek, többen szemtanúi voltak az esetnek - írta a Magyar Hang.

Helyi közösségi média csoportokban megjelent információk szerint az incidens után mintegy fél órával rendőrségi helyszínelés zajlott az utcában, ahol értesüléseink szerint térfigyelő kamerák is működnek, amelyek rögzíthették az eseményeket.

A megrongált jármű még hétfő reggel is a helyszínen volt. A Budapesti Rendőr-főkapitányságot megkerestük az üggyel kapcsolatban, válaszuk esetén frissítjük beszámolónkat.

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
A kommentkezelési szabályzatot itt találod.
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 17. szerda
Lázár, Olimpia
51. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2025. december 17. 12:31