Drón csapódott a délkelet-ukrajnai, orosz ellenőrzés alatt álló zaporizzsjai atomerőmű egyik turbinacsarnokába szombaton.
Szerdától három forinttal csökkenti a MOL a benzin árát, míg a dízel ára ezúttal nem változik. Ez azt jelenti, hogy a benzint átlagosan 421-422, a gázolajat pedig 422-423 forintos literenkénti áron tankolhatjuk majd a kutakon.
Szerdától bruttó három forinttal csökkenti a MOL a benzin nagykereskedelmi listaárát, míg a dízel ára ezúttal nem változik - tudta meg a Portfolio. Mindez azt jelenti, hogy az olajtársaság a benzin literjét bruttó 398,6, a gázolajét pedig bruttó 400,6 forintért adja majd a kiskereskedőknek. Bár az egyes kutak árképzése egymástól eltérő, az autósok nagyjából ugyanilyen mértékű változással (3 Ft-os benzinárcsökkentés) szembesülnek majd szerdán az állomásokon. Ez azt jelenti, hogy a benzint átlagosan 421-422, a gázolajat pedig 422-423 forintos literenkénti áron tankolhatjuk majd a kutakon.
Az egy évvel ezelőtti szintekhez képest a benzin literjét változatlan áron, a gázolajét pedig 4 forinttal olcsóbban vásárolhatjuk meg, ami utóbbi esetén 1%-os árcsökkenésnek felel meg.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
Ajánlatunk
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

Otthon legolvasottabb
1
2
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. május 31. 22:43

Pénzcentrum | 2026. május 31. 19:04

Agrárszektor | 2026. május 31. 19:02




