5 °C Budapest

Nagy lehet a baj a K&H-nál: még mindig áll az egész rendszer

2015. június 17. 22:57

Szerdán késő estére sem sikerült megjavítani a K&H Bank rendszereit: kérdés, csütörtökön mit tudnak majd elintézni az ügyfelek.

Helyreállt a rend?

Úgy tűnik, megoldódtak a technikai problémák csütörtök reggelre. Azt tapasztaltuk, hogy működik a netbank, egy budapesti ATM-ből is sikerült készpénzt felvennünk.

A K&H honlapján sincs már a figyelmeztetés.


Gyakorlatilag szerda délelőtt óta állnak a K&H Bank rendszerei: a pénzintézet legfrissebb tájékoztatása szerint estére sem sikerült kijavítani a hibát.

A K&H hivatalos Facebook-oldalán este 10-kor azt közölte, technikai okok miatt rendszerének egyes elemei, úgymint mobilbank, lakossági és vállalati e-bank, valamint a weboldal egyes részei határozatlan ideig nem elérhetőek.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)


Azt állítják ügyintézés bankfiókjaikban, valamint az ATM és bolti kártyás vásárlási szolgáltatás továbbra is rendelkezésre áll. Napközben ugyanakkor az ügyfelek arról számoltak be - a Facebookon és a Pénzcentrumnak is -, hogy a bankfiókokban sem lehetett ügyet intézni.

A bank azt ígéri, minden, a kiesés miatt felmerült panaszos ügyet kivizsgálnak.

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
iO Charts  |  2026. február 17. 19:38
Miről szól a Piaci Impulzus rovat? Nem tudom, tisztában vagytok-e vele, de egy alapos fundamentális...
MEDIA1  |  2026. február 17. 18:05
Nőnapra időzítik a TV2 Klub visszaalakítását FEM3-ra. Változik az arculat és a tartalomkínálat is, e...
Bankmonitor  |  2026. február 17. 13:49
Biztosan hallottál már a KHR listáról - sokan még mindig BAR listaként emlegetik, pedig a kettő nem...
Holdblog  |  2026. február 17. 08:00
Az ábra a globális feltörekvő (fejlődő) piaci részvényalapok éves nettó tőkebeáramlását mutatja heti...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 18. szerda
Bernadett
8. hét
Február 18.
Hamvazószerda
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. február 18. 10:31
RETAIL DAY 2026
Mi a túlélés – és a profit – valódi titka? A legkisebb webshopoktól az üzletláncokig mindenki választ kap.
Kihagyom