Hantavírus-fertőzést igazoltak egy Atlanti-óceánon tartózkodó expedíciós hajón: a fertőzés következtében hárman életüket vesztették.
320 ezer fő felett lehet azoknak a magyaroknak száma, akik a koronaválság miatt vesztették el munkájukat
Pillanatnyilag nehéz megjósolni, hogy meddig tart és mikor lesz a mélypontja a járványhelyzet okozta gazdasági válságnak Magyarországon. Az viszont biztos, hogy komoly visszaesés lesz minden ágazatban.
A turizmus és vendéglátás azonnal leállt a vírus miatt bevezetett korlátozások miatt, de a gépjárműiparban is mérhető már a válság. A munkanélküliség is gyorsan megugrott, volt olyan hét, amikor 12 ezerrel nőtt az állás nélkül lévők száma. Az előrejelzések szerint a komoly gödörbe kerülő magyar gazdaság, 2023-2024-re térhet vissza az eredeti kerékvágásba. A kialakult helyzetről a Pénzcentrum lapigazgatója, Nagy Bálint adott interjút a Győr+ híradójának:
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Ajánlatunk
-
A héten nyit a régió új nemzetközi filmipari eseménye (x)
Május 8-án indul a Eurocine Budapest a Hungexpo-n
Egészség legolvasottabb
4
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. május 6. 11:43

Pénzcentrum | 2026. május 6. 09:59

Agrárszektor | 2026. május 6. 11:31





