Dr. Illéssy János, a Pannonplast igazgatósági tagja 2004. február 3-án 17:20-kor benyújtotta lemondását. Az igazgatóság következő ülésén határoz annak elfogadásáról, vagy elutasításáról. A döntés időpontjáig az igazgatóság Dr. Illéssy Jánost a testület tagjának tekinti.
Az elmúlt két napban bekövetkezett változások ellenére az igazgatóság meggyőződése, hogy a Pannonplast - egy hosszú távú növekedéshez is elengedhetetlen reorganizációt követően - rövid távon ismételten nyereségesen működtethető.
Illéssy lépése várható volt, a kérdés csak az, hogy a következő igazgatósági ülésig enyhül-e a hangulat a cégnél.
-
Húsz évre bebiztosították magukat: így juthat fix áron zöldáramhoz ez az ipari óriásvállalat
Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdeztük.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








