Gyanúsítottként hallgatott ki a rendőrség egy férfit, aki az eltűnt Egressy Mátyás mobiltelefonját tulajdoníthatta el.
Földrengés volt Egertől mintegy 14 kilométerre észak-északkeletre kedden 19.54-kor, közölte a Földfizikai és Űrtudományi Kutatóintézet Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma.
Azt írták, hogy 2,7-es magnitúdójú földrengést Felsőtárkány településen a lakosság is érezte.Mint írták 19:54-kor kisebb földrengés keletkezett Heves vármegyében a Bükk-hegységben, Bélapátfalvától 4 km-re. A rengés mérete kb. 2,7 volt a Richter-skálán.
A földmozgást a lakosság az epicentrum közelében érezhette.Október közepén Pápáról jeleztek hasonló erősségű rengést. Az akkori közlemény szerint a földrengés akkor 2,8 magnitúdójú volt.
Frissítés:
A kommentelők közül többen azt írták, hogy máshol is érezni lehetett a földrengést. Az egyik hozzászóló szerint Miskolcon a könyvesszekrény üvege zörgött és a szekrény tetején a cserép páfrány mozgott.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
Egy másik hozzászóló szerint Bélapátfalván is érezhető volt. De sokan számoltak be hasonló élményekről, legyen szó Bükkszentkeresztről, vagy Kács és Sálya térségéről.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







