A napok óta tartó kánikula után csütörtök este hirtelen betört vihart követően az Allianz Hungáriához eddig több mint 400 db kárbejelentés érkezett, a becsült kárráfordítás 25 millió forint körül van.
A hirtelen lezúdult vihar leginkább az épületek tetőszerkezetében és vakolatában okozott kárt, de a villámcsapás és annak indukciós hatása, valamint az óriási eső miatti beázás is nagy károkat okozott. Az első felmérések alapján a vagyoni kár meghaladja a 25 millió forintot.
A károk számát tekintve (227 db) Budapestet és környékét sújtotta leginkább a vihar, de több bejelentés érkezett az észak-magyarországi (Miskolc és Hatvan) és dél-alföldi (Békéscsaba, Szeged) régióból.
A károk felmérése és az adatok feldolgozása folyamatos, az Allianz Hungária a lehető leggyorsabban megtéríti a károkat.
A kisebb összegű lakás- és lakóközösségi viharkárok esetében az ügyfelek rendelkezésére áll a telefonos kárrendezés, amivel kiváltható a helyszíni szakértői szemle. Így a kárbejelentést, majd a kárszakértői telefonos egyeztetést követően akár egy nap alatt folyósítható a kártérítés. A társaság a komolyabb károk felmérését követően is azonnal intézkedik a kifizetésekről a gyors helyreállítás érdekében.
Az Allianz Hungária továbbra is várja a bejelentéseket telefonos ügyfélszolgálatán (06-40-421-421), a www.allianz.hu honlapon vagy személyesen az Allianz Hungária legközelebbi fiókjában.

Ezek az ország legveszélyesebb települései: itt garázdálkodik a legtöbb tolvaj, rabló + bűntérkép/úő
Budapest toronymagasan vezet az ország bűntérképén, de Borsod és Somogy vármegyékben sem sokkal jobb a helyzet.
A Brancs a hazai piacon egyedi koncepciójával és célközönségével gyakorlatilag indulása óta aktív résztvevője a startup világnak.
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
-
Menedzserek a társadalomért - Fókuszban a Jövő! konferencia (x)
MENEDZSERSZÖVETSÉG - HATÉKONY VÁLLALATVEZETÉS a sikeres jövőért!
- Japán fejlesztési támogatást ad Lengyelországnak a háború miatt
- Új választási törvény Németországban: a kormány felrúgta az íratlan szabályokat
- Döbbenetes videón, ahogy szétlőnek az oroszok egy ukrán sorházat
- Visszavonult Mesut Özil
- Úszik a boldogságban a kismama Hosszú Katinka - képek
- Csökken sok magyar nagyváros lakossága, Budapesté is – adatok
Fenntartható élelmiszergyártás – Ez a jövő befektetése?
MISKOLC - Pörgessük fel együtt a hazai KKV szektort!
DEBRECEN - Pörgessük fel együtt a hazai KKV szektort!


