Érdekes újítást jelentettek be a kínai hatóságok: szombattól két virtuális rendőrjárőr felügyeli a távol-keleti országban a világhálót, hogy visszaszorítsa a pornográf és egyéb "elfogadhatatlan" tartalmak terjedését.
A járőrözést a legnagyobb hírportálokkal kezdik majd, ahol 30 percenként megjelennek az animált rendőralakok a felhasználók monitorjain, hogy emlékeztessék őket az ellenőrzésre. A rendőrökre kattintva a felhasználó pár gombnyomással jelentheti, ha elfogadhatatlan tartalomba botlott.
Kínában mintegy 163 millió internet-felhasználó van, akik közül 5,4 millióan a fővárosból kerülnek ki. Az illetékes hivatal eddig összesen 128 ezer pornográf tartalmú oldalt azonosított, melyek közül eddig csak 244-et sikerült beszűntetni.
-
Húsz évre bebiztosították magukat: így juthat fix áron zöldáramhoz ez az ipari óriásvállalat
Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdeztük.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








