Szerdától bruttó 2 forinttal csökkenti a MOL a benzin és 3 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi listaárát. Az árak csökkenését a forint erősödésének köszönhetjük.
Szerdától bruttó 2 forinttal csökkenti a MOL a benzin és 3 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi listaárát. Mindez azt jelenti, hogy az olajtársaság a benzin literjét bruttó 377,5 forintért, a gázolajét pedig bruttó 412,2 forintért adja majd.
Bár az egyes kutak árképzése egymástól eltérő, az autósok nagyjából ugyanilyen mértékű változással szembesülnek majd a benzin (+2 Ft) és a gázolaj (+3 Ft) esetében szerdától az állomásokon. Ez azt jelenti, hogy a benzint átlagosan 394-395 forintos, a gázolajat pedig 428-429 forintos literenkénti áron tankolhatják majd az autósok.

Bár a benzin és a gázolaj dollárban mért jegyzésára múlt héten emelkedett, a forint árfolyamának erősödése miatt hazai fiztőeszközben mérve csökkenést lehetett tapasztalni az üzemanyagárakban. A szerdai árcsökkenés tehát teljes egészében a forint erősödésének köszönhető.
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
Sokan alábecsülik, mennyire lényeges alaposan átgondolni, milyen vállalkozási és azzal együtt adózási formát válasszanak induló cégük számára.
- Prostitúcióra kényszerítette exét, a TEK ütött rajta – videó
- Börtönkolóniára kerültek az Azovsztal védői
- Hárman meghaltak egy önvezető Tesla balesetében
- Orbán Viktor 12 pontja a CPAC-en: ha te vagy a legjobb, akkor győzhetsz
- A szenvedély volt a Frankfurt sikerének a titka
- Gazdasági forgatókönyvek az ukrajnai háborúra
Sustainable World 2022
Portfolio Digital Transformation 2022
Külföldi piacra lépés 2022


