A Londonban bemutatott női alkalmi táska értékét hihetetlen összegre becsülik, aki magáénak szeretné tudni, annak 1 millió fontot (313 millió forint) kellene fizetnie. A platinából készült és 2000 gyémánttal kirakott ékesség összesen 208 karát. Azoknak a nőknek, akiknek mindene megvan, ez a táska szinte alapvető kiegészítőként kell, hogy szolgáljon.

www.telegraph.co.uk
A különlegességet egy japán tervező, Ginza Tanaka alkotta meg, az értéke több, mint 1 millió font (313 millió forint), és a Coutts magánbank által szponzorált, Londonban rendezett Jewellery Week egyik bemutató darabja lesz.
Számos bemutatón fog részt venni a hét során, számos üzletben szerte a fővárosban az eladása előtt, de a szervezők egyelőre nem hozták nyilvánosságra, hogy mely üzletek látják el a "vendéglátó" szerepét az e héten megtartott londoni rendezvényen.
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.








