Nem mutat számottevő elmozdulást nyitás után a Budapesti Értéktőzsde hivatalos indexe, a vezető részvények közül a Matáv és a Richter stagnál, az OTP 0.2%-os pluszban, a MOL 0.3%-os mínuszban cserél gazdát.
A kisebb papírok közül 2.7%-os erősödéssel nyitott az Econet, 1.5%-os süllyedéssel kezdte a napot a Pannonplast.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


