Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy középkorú férfi a Vas vármegyei Torony községben.

Szörnyű tragédia: szén-monoxid-mérgezés végzett egy emberrel Vas megyében

MTI
2024. február 4. 10:33

Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy középkorú férfi a Vas vármegyei Torony községben.

Az eset egy Rohonczi utcai családi házában történt, ahonnan szombat este érkezett jelzés arról, hogy egy ember rosszul lett. Az épületben hárman tartózkodtak, egyikük a fürdőszobában, ahol gázüzemű, átfolyós vízmelegítő üzemelt, és nem volt szén-monoxid-érzékelő.

A gyors beavatkozás ellenére az itt lévő férfi életét nem tudták megmenteni. A közlemény szerint a tűzoltók a helyiség átszellőztetése után is magas szén-monoxid-koncentrációt mutattak ki.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?