A legidősebb magyar háziorvos is megkapta a vakcinát: 97 évesen még praktizál

2021. január 8. 10:01

A legidősebb, még aktívan praktizáló háziorvos is beadatta magának a koronavírus elleni vakcinát. A 97 éves Dr. Körmendi István Merkely Bélától kapta meg az oltást.

"Nagy öröm és megtiszteltetés, hogy tegnap este én magam olthattam be a Covid-19-fertőzés elleni vakcinával a 97 éves, rubindiplomás Dr. Körmendi Istvánt" - írja Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora Facebook-oldalán.

Körmendi Istvánnal posztolt fotójához Merkely Béla azt írta: a doktor úr hazánkban a legidősebb, még aktívan gyógyító háziorvos, aki a Pázmány Péter Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán végzett 70 éve.

Címlapkép: Facebook

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?