A MABISZ elnöke szerint a biztosítási díjak növekedése elkerülhetetlen, melyben a digitalizáció és az adóváltozások is szerepet játszanak.
A legidősebb, még aktívan praktizáló háziorvos is beadatta magának a koronavírus elleni vakcinát. A 97 éves Dr. Körmendi István Merkely Bélától kapta meg az oltást.
"Nagy öröm és megtiszteltetés, hogy tegnap este én magam olthattam be a Covid-19-fertőzés elleni vakcinával a 97 éves, rubindiplomás Dr. Körmendi Istvánt" - írja Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora Facebook-oldalán.
Körmendi Istvánnal posztolt fotójához Merkely Béla azt írta: a doktor úr hazánkban a legidősebb, még aktívan gyógyító háziorvos, aki a Pázmány Péter Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán végzett 70 éve.
Címlapkép: Facebook
Láthatatlan gyilkos lapul sok magyar hűtőjében: ez a baktérium ott is szaporodik, ahol más elpusztul
Bár a liszteriózis viszonylag ritka fertőzés, az Európai Unióban évente mégis a legsúlyosabb élelmiszer-eredetű betegségek közé tartozik.
-
AI vagy Excel? Most megmutatjuk, hol tart a céged a digitális versenyben
Töltsd ki a kérdőívet – csak 5 perc!
-
A fehérjeárak elszálltak, mégis rekordot döntött a BioTechUSA: ezek váltak a vásárlók kedvenc termékeivé
Lévai Bálintot, a cég tulajdonosát kérdeztük.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







